Artykuł o przygodach Macieja Skorży z piłką w Arabii Saudyjskiej:
wis.la/y1j8c
"W Dammam już zresztą wiedzą, że dostał konkurencyjną ofertę od Katarczyków (ale działających w Zjednoczonych Emiratach Arabskich) z Al-Wasl Dubaj, gdzie szejkowie płacą jeszcze lepiej niż Saudyjczycy, a można żyć swobodnie jak w Europie"
Wygląda na to, że nasz były trener jak wróci do Polski to będzie mógł sobie kupić jakiś klub albo nawet kilka.