serek.c2 napisał(a):

Wtyków nie mam, mam rozum - Tobie go ewidentnie brakuje jeśli nie potrafisz dostrzec jakie filmy w dotacjach się omija a jakie dotuje z wielką ochotą.
ps. Użyj jeszcze tysiąc razy słowa "spisek"...
|
Szkoda tylko, że tegoz rozumu używac nie potrafisz. Analizuj sobie co sie pomija a co nie. Widocznie jestes lepszym specem w tym temacie niż ci którzy sie tym zajmują...pewnie im lepiej płaca niż w banku wiec do dzieła! Ciekawi mnie równiez, dlaczego instytut miał by niby stosowac twój klucz wg którego dotacje przyznaja. Rozumiem, że filmy które dotacje otrzymały kosztem UZ obejzałeś i swym wytrawnym okiem niezaleznego krytyka filmowego oceniłeś...człowiek renesansu normalnie..
Acha...filmy na które w linku powołał sie autor nie dostały dotacji równiez...tyle w temacie...koniec podniety