Grantar napisał(a):

|
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....
|
prawda obronił karnego, co nie znaczy że nie popełnił wielbłąda przy bramce niestety.
Przy obecnej kaszanie w grze i poziomie naszych kopaczy poza kilkoma wyjatkami, to taki błąd bramkarza może być na wagę wygranej/przegranej. Oczywiście, że On nie jest winny w 100% porażki.