Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22330
Stary 08.04.2013, 21:25
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem...ale pewnie ty wiesz bo znowu próbujesz się wymadrzac...pewnie masz jakies wtyki w instytucie to lepiej sie orpientujesz co rokuje a co nie prawda misiaczku?
Hehe..czyli jednak SPISEK Idź wypocznij
Wtyków nie mam, mam rozum - Tobie go ewidentnie brakuje jeśli nie potrafisz dostrzec jakie filmy w dotacjach się omija a jakie dotuje z wielką ochotą.

ps. Użyj jeszcze tysiąc razy słowa "spisek"...