kuba.j.g. napisał(a):

Nie wiem...ale pewnie ty wiesz bo znowu próbujesz się wymadrzac...pewnie masz jakies wtyki w instytucie to lepiej sie orpientujesz co rokuje a co nie prawda misiaczku?
Hehe..czyli jednak SPISEK Idź wypocznij
|
Wtyków nie mam, mam rozum - Tobie go ewidentnie brakuje jeśli nie potrafisz dostrzec jakie filmy w dotacjach się omija a jakie dotuje z wielką ochotą.
ps. Użyj jeszcze tysiąc razy słowa "spisek"...