domin_czyzyny napisał(a):

|
Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.
|
Nie jestem wielkim fanem Pereiki ale muszę przypomnieć ci że obronił rzut karny ... nie on jest głównym winowajcą tej klęski....