serek.c2 napisał(a):

Jeśli chodzi o "Historię Roja" to tylko wyjątkowa gnida mogła nie przyznać dotacji. Są jednak filmy, które "rokują lepiej" -prawda Kubuś?
Szkoda, że pośród tych swoich "złotych myśli" nie zauważyłeś, że mamy właśnie dokładnie taką sytuację jak ta w Twoim poście. Tylko, że to nie środowiska patriotyczne uznają filmy za "godne"... A jakież to środowiska to już sam sobie odpowiedz.
|
Nie wiem...ale pewnie ty wiesz bo znowu próbujesz się wymadrzac...pewnie masz jakies wtyki w instytucie to lepiej sie orpientujesz co rokuje a co nie prawda misiaczku?
Hehe..czyli jednak SPISEK

Idź wypocznij