Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22328
Stary 08.04.2013, 20:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o "Historię Roja" to tylko wyjątkowa gnida mogła nie przyznać dotacji. Są jednak filmy, które "rokują lepiej" -prawda Kubuś?

Szkoda, że pośród tych swoich "złotych myśli" nie zauważyłeś, że mamy właśnie dokładnie taką sytuację jak ta w Twoim poście. Tylko, że to nie środowiska patriotyczne uznają filmy za "godne"... A jakież to środowiska to już sam sobie odpowiedz.
Nie wiem...ale pewnie ty wiesz bo znowu próbujesz się wymadrzac...pewnie masz jakies wtyki w instytucie to lepiej sie orpientujesz co rokuje a co nie prawda misiaczku?
Hehe..czyli jednak SPISEK Idź wypocznij
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...