Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 08.04.2013, 19:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...
a może po prostu nie mógł tego zrobić?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując