thechris napisał(a):

|
Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...
|
a może po prostu nie mógł tego zrobić?