Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 08.04.2013, 19:51
nesta napisał(a):Wyświetl post
Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.
Zrobi tyle samo co po ostatnim sezonie. Nic. Jakby chciał coś zrobić to by zrobił. A bez paru doświadczonych grajków, których zabraknie to będą problemy z utrzymaniem. Niektórzy rok temu mówili, że gorzej być nie może a jednak okazuje się, że jest gorzej. Póki co wszystko wskazuje na to, że rok będzie znowu gorzej. Nie takie kluby jak Wisła spadały z I ligi... Niedawno Monaco, River Plate...
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.04.2013 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując