Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22327
Stary 08.04.2013, 19:41
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Uwazaj bo zaraz ci we wpisie wyjdzie, że instytut ma dotowac tylko te filmy które srodowiska "patriotyczne" uznaja za tej dotacji godne.
Jeśli chodzi o "Historię Roja" to tylko wyjątkowa gnida mogła nie przyznać dotacji. Są jednak filmy, które "rokują lepiej" -prawda Kubuś?

Szkoda, że pośród tych swoich "złotych myśli" nie zauważyłeś, że mamy właśnie dokładnie taką sytuację jak ta w Twoim poście. Tylko, że to nie środowiska patriotyczne uznają filmy za "godne"... A jakież to środowiska to już sam sobie odpowiedz.