kuba.j.g. napisał(a):

|
Uwazaj bo zaraz ci we wpisie wyjdzie, że instytut ma dotowac tylko te filmy które srodowiska "patriotyczne" uznaja za tej dotacji godne.
|
Jeśli chodzi o "Historię Roja" to tylko wyjątkowa gnida mogła nie przyznać dotacji. Są jednak filmy, które "rokują lepiej" -prawda Kubuś?
Szkoda, że pośród tych swoich "złotych myśli" nie zauważyłeś, że mamy właśnie dokładnie taką sytuację jak ta w Twoim poście. Tylko, że to nie środowiska patriotyczne uznają filmy za "godne"... A jakież to środowiska to już sam sobie odpowiedz.