Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 08.04.2013, 18:46
Co do meczu-szkoda gadać. 50 procent sabotażystów piłkarzyków trzeba się pozbyć...niestety na czele z nieudacznikiem Kulawikiem. Co do sytuacji na trybunach -w sytuacji kiedy mamy permanentną wojnę z parchami trzeba być skończonym kretynem, żeby bić swoich. Miejmy nadzieje, że ci kolesie, którzy są na poziomie pasiastych dam, które biją swoich nie wejdą już nigdy na stadion.
Odnośnie półfinału PP nadzieje pozostaje w tym, że Śląsk nam pomoże przejść do finału w zamian za odpuszczenie meczu u nas , który dał im mistrzostwo.
Odpowiedz cytując