Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 08.04.2013, 18:03
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.
liczyć nie umiesz ? 1+1 =2
wynik był 1:2 więc jakim cudem był wygrany ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując