Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, niedziela 7 kwietnia, 17:15.
Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline
#
110
08.04.2013, 18:03
xanti1906
napisał(a):
Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.
liczyć nie umiesz ? 1+1 =2
wynik był 1:2 więc jakim cudem był wygrany ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
cronos20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cronos20
Znajdź inne posty napisane przez cronos20