jacekbum napisał(a):

|
Zresztą ch** wie czy mecz nie sprzedany ,dzisiaj na tvp info mówili o kolejce cudów w tym był wymieniony mecz Wisły z Piastem .
|
Wystarczy Orbita zapytac. Moze poziom jego gry to V liga ale handel to co najmniej poziom premiership
