MatMario napisał(a):

Trasa Kraków- Stadion we Wrocławiu to jaki przybliżony czas?
Jazda w granicach rozsądku więc autostradowe 150km/h nie jest problemem i raczej będzie prędkością przelotową.
Viamichelin pokazuje 2:40, ale czy przy stadionie się korkuje, jak z parkowaniem?
|
We Wrocławiu jest dramat jeśli chodzi o miejsca parkingowe wokół stadionu.
Większość osób zostawia auto np. na parkingu przy C.H. Astra - i jadą potem 4-5 przystanków tramwajem na stadion.
Jeśli nie znasz miasta - to wklej w navi adres stadionu i jak będziesz miał kilometr do niego, to parkuj pod domkami jednorodzinnymi, albo gdzieś na osiedlach pod blokami.
BEZPIECZNIE.
Nie pchaj się pod stadion autem, bo zrobili wyjazd ze stadionu i wjazd na autostradę po....jednym wąskim pasie....
Więc ludzie stoją nawet po 1,5 h żeby wyjechać po meczu...
===
ps. może ktoś w dwóch słowach przewinąć ocb z akcją na C5 po meczu z piastem?
może być priv