Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.04.2013, 17:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce.
Jak mają nas nie zaskakiwać jak przy wolnym w naszym polu karnym 4 zawodników Piasta na 4 Wisły. Małecki stoi z boku i się przygląda, bodajże Jovanovic krył samego siebie przed polem karnym a w murze stał Genkow z Bunozą. To kto miał w polu karnym przeszkadzać Chrapek z Wilkiem? Przy takim stałym fragmencie gdzie na 90% będzie wrzutka bodajże dwóch najwyższych zawodników ustawiać w murze to jakaś wyższa szkoła jazdy. Mieli rywalowi widok na trybuny zasłaniać czy co?
Chyba że takie ustawienie pozostało jeszcze z meczu z Lechią, gdzie zamiast Genkowa i Bunozy grał Jaliens z Boguskim a za Chrapka Sobolewski. Wtedy to ma jakiś sens.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 08.04.2013 o godz. 17:45.
Odpowiedz cytując