MatMario napisał(a):

Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.
Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął.
|
Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.