Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.04.2013, 17:36
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem czy przy drugim golu dla Piasta nie było spalonego.

Karnego nie było, zawodnik leciał w stronę ziemi zanim go Pareiko dotknął.
Chyba przy pierwszym golu dla Piasta był spalony, a oprócz tego Pareiko zachował sie tragicznie. Myśle, ze gdyby nie to, to wygralibysmy ten mecz.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.04.2013 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując