Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 08.04.2013, 16:36
Niestety, od kiedy Wisłe opuścił Marcelo stałym fragmentem gry może nas zaskoczyć druzyna z C-klasy.
Sergiej brawa za wyczucie karnego, ale ta pierwsza bramka to jakbym widział Boguskiego na bramce.

Za kase która bierze Genkow wole jednak 11 Sikorskich - ten przynajmniej zrobi w meczu coś śmiesznego, można mu pośpiewać a Genkow jak zrobi dobre wrażenie w jednym meczu, w następnym przypomina ze najlepiej wychodzi mu upadanie.

p.s.ale i tak najgorszy był ten o to .... :


Jestem tego samego zdania co Mielcarski, Matras czuł ze Pareiko jedzie i włożył w niego nogę. Na powtórkach (tych z daleka) moza to zobaczyc.
Druga sytuacj z Genkowem. Chłop stoi w miejscu na 6 metrze bramkarz matoł na niego wpada i żółty ch** odgwizduje faul na bramkarzu. Widać ze pedał z warszawy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując