Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22323
Stary 08.04.2013, 16:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Spisek, nie spisek... ( to nie ja uzyłem tego słowa, ale Ty) to po prostu świadectwo tego, co się promuje (treści antypolskie i antychrześcijańskie) kosztem filmów poruszających rzeczywiste, bolesne problemy współczesnych Polaków w Polsce.
A Twoje podejście charakterystyczne jest dla prześmiewców i szyderców ze Szkła kontaktowego. Nieważne jaki jest temat, trzeba pośmiać się, porechotać, obrócić w żart
O chwilka chwilka...to nie ja szukam odpowiedzi na pytanie dlaczego ten film dofinansowania nie dostal i nie insynuuje przy okazji odpowiedzi, ze moglo to byc determinowane przez wladze. A taki wlasnie jest wydzwiek tego co w przeklejonym linku wyczytalem. Tylko nie robcie z Gajosa celebryty pozniej jak sie ktos dogrzebie, ze chlop raczej nie po pisowsku mysli. Film powstal, zapowiada sie bardzo dobrze, przynajmniej takie sa powszechne opienie a wy nie robcie z niego elementu walki politycznej. W sumie sprawa ktorej on dotyczy ciagnie sie juz dosc dlugo i zachaczyla o 4 ostatnie rzady...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...