Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15058
Stary 08.04.2013, 13:40
Obawiam sie, ze wszystko to pobozne zyczenia.

Niech ktos wskaże mi konkrety, które mówiły by o podjeciu planu przebudowy Wisły.


Bednarz jest dyrektorem sportowym i po prezesa. Jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego. Pozatym transfery Bednarza to pasmo porazek.
W mediach nie slyszy sie aby nasi "skauci" pokazywali sie na meczach innych zespolow. Nie ma art. o zainteresowaniun pilkarzami z naszej strony a klub szczelny nie jest przeciez.

Zwalniamy juz na poziomie sprzątaczek... . Podobno zwolnieni z biura prasowego, magazynu i sprzataczki to było 8 tysiecy obciazenia dla klubu wiec czym my zaplacimy tym potencjalnym nabytkom?

Za to mamy 5 osob w zarzadzie, które jak do tej pory niczym się nie wykazały a kase tluka duza wieksza niz sprzataczki.

Czy ktos sie naprawde ludzi, ze przyjdzie czerwiec i nagle znajdzie sie kasa na:

- pilkarzy
- trenera
- transfery
- osrodek szkoleniowy
- projekty marketingowe

Czy cokolwiek wskazuje na to aby prezesem i dyr. finansowym mieli zostac ludzie, którzy potrafiliby odniesc sukces?

Moim zdaniem budzet w przyszlym roku bedzie znacznie nizszy niż teraz, a nasze transfery to bedzie lapanka z dvd.
Odpowiedz cytując