Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 08.04.2013, 13:33
Skawua napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w tym sezonie można powiedzieć że Wisła pomimo porażki zaprezentowała się znacznie lepiej niż rywal.Piast po za dwiema bramkami najwięcej mącił po stracie bramki,reszta meczu należała do Białej Gwiazdy która przegrywając nadal chciała strzelać...w całym meczu brakował trochę szczęścia i pewnie stąd ten wynik.
Mam pretensje do Kulawika że gdzieś ok. 60 min. nie postawił na Sarkiego który powinien był zmienić Kose (było widać że brakuje mu sił) zresztą nie ważne kto za kogo,reakcja była spóźniona

Choć Wisła przegrała pierwszy mecz wiosną to jednak myślę że pomimo tego są w stanie uzyskać dobry wynik ze Śląskiem bo wczoraj zagrała mimo wszystko dobry mecz.
Zgadzam się brakowało reakcji na zmęczenie zawodników i zmiany w Piaście. po godz gry boisko powinni opuścić Kosa i Iliev a zawitać na nim Uryga i Stolarski z 10 minut później boisko powinien opuścić Chrapek a za niego ktokolwiek Sikor Sarki czy kolejny Bednarzowy gwiazdor Orbit
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując