Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15057
Stary 08.04.2013, 12:54
Pierwsze co powinno nastąpić po sezonie to odejście Bednarza, który ma skuteczność transferową jak Daniel Sikorski strzelecką. Następnie znaleźć jakiegoś ogarniętego dyrektora sportowego (coś jak Valcx czy Mielcarski). Kolejnym oczywistym krokiem powinno być nieprzedłużanie kontraktów z Bieszczadem, Kamińskim, Jaliensem, Brudem, Sarkim i Sikorskim. I poważne zastanowienie się nad przyszłością zawodników urodzonych w 93 roku, Ci którzy rokują na przyszłość powinni zostać, pozostali powinni definitywnie opuścić klub. Kontrakty weteranów: Pareiki, Sobolewskiego, Kosowskiego, Ilieva powinny zostać przedłużone o rok. podpisać nowe umowy z Czekajem i Urygą, włączyć do kadry pierwszego zespołu Nalepę. Dać wolną rękę w poszukiwaniu klubu Gargule. Rozważyć rozsądne oferty za Genkova oraz za Jovanovicia bądź Bunozę. Jeśli Kula uzyska awans do LE to powinien dostać półroczną umowę. Obowiązkiem powinno być sprowadzenie Lewego obrońcy(Lazevski, Pazio), kreatywnego ofensywnego pomocnika oraz napastnika (Stępiński, Brożek). W perspektywie zimowego okienka transferowego powinno się bacznie przyglądać: bramkarzom (z T-ME Zubas bądź Trela, Skorupski), prawym oobrońcom (Olkowski, Modelski, Broź), skrzydłowym(Przybecki, Ricardinho, Kupisz, Maki, Nakoulma, Alex Bruno) i napastnikom.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując