Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 08.04.2013, 10:17
nesta napisał(a):Wyświetl post
...Z przyjemnośćią patrzyło się wczoraj na trenera Piasta. Na jego ekspresję, charyzmę, radość z gry drużyny. Młody facet, z doświadczeniem jak Kulawik. Elegancki, pod krawatem. I Piast grał, miał swój styl. Nie piękny, ale widać, że trener coś tam zostawia. Pressing, stałe fragmenty nad którymi pracują, gra z kontry. A zarabiają pewnie 1/10 tego co w Wiśle.

Diagnoza jest prosta, zobaczymy ile zrobi Cupial w lecie.
Ja to odniosłem wrażenie, że trener Piasta szalał bo jego piłkarze mieli gdzieś, i przy 1:0 wcale jakoś specjalnie nie walczyli o wyrównanie. Grali sobie jak o pietruszkę "lajtowo". Tym bardziej człowiekowi jest przykro że przegraliśmy w takich okolicznościach. Potem przyszły 3 minuty które wstrząsnęły światem, gra na czas i...eech szkoda gadać...
Odpowiedz cytując