Watts napisał(a):

Wygrać Puchar Polski.
|
I Ligę Europejską. A co?
Będziemy oszczędzali się w lidze po wygraniu PP, a w nowym sezonie będziemy skupiali sie tylko na LE i Kulawik stanie się drugim Mourinho.
Zawodników mamy doświadczonych (nawet bardzo), trenera spragnionego sukcesów.... i właściciela stawiającego zawsze wysokie cele