cronos20 napisał(a):

|
jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?
|
Bo mieli wygrany, 1-0 i piłka na 2-0 gdzie poszło w słupek.