|
jeżeli zawodnicy mają taką mentalność jak Kamil Kosowski który mówi że "mecz mieli wygrany" to czego my od nich chcemy? widocznie wymagają od nich minimalizmu jedna bramka i luz człapiemy do końca meczu - po co wsadzać nogę ? żeby kontuzje złapać ?
P.S. Genkow kartkę złapał specjalnie żeby nie grać w tym blamażu za tydzień z Legią
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
|