Dokad to wszytko zmierza
Po meczu bylem ...zwyczajnie smutny.Za całokształt obrazu.Za gre tych sabotażystow,za pusty stadion,za nicośc,za fuszerke.
Ktos wyciał wpień ten klub ,ktory jeszcze 2 lata temu o cos walczyl i mial renome.Dzis przyjezdza jakis Piast i wywozi sobie od tak 3 pkt.I wszytko jest ok.
niesłychane ...kto to zrobil,jak?
zal,po prostu mi żal.