Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 07.04.2013, 22:31
Dokad to wszytko zmierza

Po meczu bylem ...zwyczajnie smutny.Za całokształt obrazu.Za gre tych sabotażystow,za pusty stadion,za nicośc,za fuszerke.

Ktos wyciał wpień ten klub ,ktory jeszcze 2 lata temu o cos walczyl i mial renome.Dzis przyjezdza jakis Piast i wywozi sobie od tak 3 pkt.I wszytko jest ok.


niesłychane ...kto to zrobil,jak?

zal,po prostu mi żal.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując