Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 07.04.2013, 22:28
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie mówiłem tego personalnei do Ciebie, tylko ogólnie, ponieważ na tym forum jest multum "najmądrzejszych" osób, mających wiele do powiedzenia w temacie kryzysu Wisły oraz najbardziej plujących na Cupiała, a dla Wisły robią tyle, że odpalą sobie raz na tydzień streama w Internecie, bądź włącza odbiornik telewizyjny. A jeżeli chodzi o "klasyfikacje kibiców" (chociaż w ogóle nie o to mi chodziło), to tak dla mnie "lepszym kibicem" jest ten, który chodzi na stadion.
Myślisz że wszyscy mają na stadion tak jak Ty kilka kilometrów i 20 minut autobusem miejskim? Na pewno znaczna część osób tu się udzielających i kibicujących gorąco Wiśle mieszka 200-400 km od Krakowa, albo przebywa aktualnie np. w UK. Po nich na zasadzie "bo tak" można się przejechać, że nie są co tydzień na meczu?

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak moge jestem, jak nie mogę nie jestem.
Po prostu nie lubię tego dzielenia.
Ja też nie lubię, ba, nie uważam tego na poważne z tego względu, że nie wszyscy maja taką sama drogę i odległość na stadion. Nie tylko w Krakowie mieszkają kibice Wisły, ale w całym kraju i poza jego granicami.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 07.04.2013 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując