Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michaumichau
Junior Member
Od: 04.2013
Offline
#
8997
07.04.2013, 21:55
Siema. Ostatnio byłem na LE z Twente bez karty kibica. Czy teraz jak będę kupował bilet na mecz to mógł bym ten za 5zł dla tych którzy nie jeszcze nie byli
?! Wie ktoś jak oni to mogą sprawdzić?
michaumichau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michaumichau
Znajdź inne posty napisane przez michaumichau