Elefant napisał(a):

Sienkiewicz też pisał "ku pokrzepieniu serc".
Ale jego kawałki były lepsze.
|
Bo wierzyć trzeba, a nie tylko mędrcować na forum nad tym, że jest chujowo, jak wszyscy wiedzą że jest chujowo! I tak mędrkujecie od roku i nic z tego nie wynika.