Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 07.04.2013, 20:14
arti napisał(a):Wyświetl post
No niestety marzenia o miejscu może nawet 3 można teraz włożyć między bajki, pozostał już tylko pp gdzie mam nadzieję kopacze dadzą się z siebie wszystko, (...)
Nie zgadzam się z tym, że w lidze nic nam już nie zostało. Jest jeszcze sporo punktów do zdobycia. Jakieś głupie "serie" oparte w dużej mierze na farcie są tak naprawdę bez znaczenia.
Przegraliśmy dziś po niezłej przez większość czasu grze, ale z Legią możemy spokojnie wygrać.

Bez sensu? Ta liga jest bez sensu, a my jesteśmy w niej zwykłym średniakiem. Jest to równie sensowne jak remis Bełchatowa w Warszawie, albo ich seria meczy bez porażki.

Ambicja, szczęście - tu jest ekstraklasa, tu się nie gra w piłkę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując