Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, niedziela 7 kwietnia, 17:15.
Wyświetl pojedynczy post
Tasior89
Junior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bogucice
Offline
#
64
07.04.2013, 19:48
złe zmiany i tyle mogę zarzucić Kulawikowi. Jak na nasz obecny potencjał to trener wystarczający. Dziś zaraz po zmianach Piasta powinien wpuścić Stolarskiego za Kosę, Uryga za Ilieva, i czekać na rozwój wypadków z 3 zmianą
Tasior89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tasior89
Znajdź inne posty napisane przez Tasior89