Wyświetl pojedynczy post
Agnus
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.04.2013, 19:23
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Nie było spalonego. Chavez za wcześnie zaczął biec w stronę naszej bramki i niestety pułapka ofsajdowa się nie udała...

Zą tą bramkę obwiniam Głowackiego i Małeckiego. Pierwszego za to, że oszukał go Klepczarek, a drugiego za to, że w ogóle odpuścił krycie Zbozienia. Na screenie od Ciebie idealnie to widać.
Wg mnie był spalony i pomimo biegu Chaveza w momencie podania zawodnik Piasta był na spalonym. Widać to na powtórkach.
Odpowiedz cytując