zibi7 napisał(a):

Przy pierwszym golu mógł być spalony Piasta. Canal+ nie wiedzieć czemu nie dał powtórki z kamery zamontowanej na wysokości pola karnego, czyżby chcieli coś ukryć? Sytuacja na pewno stykowa, warto było ją dokładnie pokazać, dlaczego tego nie zrobili?
screen w dużej rozdzielczości: wis.la/y4oeh
|
Nie było spalonego. Chavez za wcześnie zaczął biec w stronę naszej bramki i niestety pułapka ofsajdowa się nie udała...
Zą tą bramkę obwiniam Głowackiego i Małeckiego. Pierwszego za to, że oszukał go Klepczyński, a drugiego za to, że w ogóle odpuścił krycie Zbozienia. Na screenie od Ciebie idealnie to widać.
Kto w ogóle wymyślił ustawienie naszych kopaczy przy defensywnych stałych fragmentach gry? Kosowski (jeden z wyższych) i Jovanović(dosyć wysoki obrońća) nie kryją nikogo, a Bunoza stoi w murze przy wolnym z 25 metrów. Do tego ten Małecki... Nie myśli na boisku i spokojnie pozwala wibiegać Zbozieniowi na długi słupek. Jeśli przez ten czas na reprezentację tak mocno ćwiczyli stałe fragmenty gry, to daje Oscara temu, kto za to wszystko odpowiada.