Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.04.2013, 18:36
Krzyma napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wychwycił co powiedział pedał Zbozień po meczu ? Coś w stylu, że kibice Wisły to ludzie ze wsi Jak ktoś ma filmik z wywiadem to niech wrzuci.
Powiedział, że u niego na wsi jest pełno kibiców Wisły, a on był za Legią, więc ma satysfakcję z bramki.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując