Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, niedziela 7 kwietnia, 17:15.
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
43
07.04.2013, 18:20
Czy ktoś wychwycił co powiedział pedał Zbozień po meczu ? Coś w stylu, że kibice Wisły to ludzie ze wsi
Jak ktoś ma filmik z wywiadem to niech wrzuci.
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma