Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, niedziela 7 kwietnia, 17:15.
Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
Od: 05.2005
Offline
#
37
07.04.2013, 17:55
Miałem solidne obawy przed tym, czy przypadkiem za tydzień nie skończy się trwająca kilkanaście lat passa, podczas której nie przegraliśmy w lidze z Legią u siebie. Obecnie zastanawiam się ile goli dostaniemy
WPR
vilgefortis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vilgefortis
Znajdź inne posty napisane przez vilgefortis