Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.04.2013, 17:55
Miałem solidne obawy przed tym, czy przypadkiem za tydzień nie skończy się trwająca kilkanaście lat passa, podczas której nie przegraliśmy w lidze z Legią u siebie. Obecnie zastanawiam się ile goli dostaniemy
WPR
Odpowiedz cytując