Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23177
Stary 07.04.2013, 13:58
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ekstraklasa 16 drużyn spadają 3 drużyny
1. liga 20 drużyn spadają 3 drużyny
2. liga 16 zespołów spadają 2 drużyny
obostrzyć wymagania licencyjne i budować od początku Polską Piłkę
za malo meczow co to jest 30 kolejek 5 miesiecy bez grania
Odpowiedz cytując