Tasio1906 napisał(a):

Ekstraklasa 16 drużyn spadają 3 drużyny
1. liga 20 drużyn spadają 3 drużyny
2. liga 16 zespołów spadają 2 drużyny
obostrzyć wymagania licencyjne i budować od początku Polską Piłkę
|
za malo meczow co to jest 30 kolejek 5 miesiecy bez grania