Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23174
Stary 07.04.2013, 12:39
W I lidze nie ma znaczenie czy zajmie sie miejsce 1 czy 5. Rozgrywki to dopiero pierwszy etap. Potem decydujaca faza czyli ....zielony stolik. O tym kto wejdzie do ekstraklasy zadecyduje Komisja Licencyjna PZPN .
Odpowiedz cytując