Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.04.2013, 12:17
Dla Legii to aktualna Wisła nie jest żadnym zagrożeniem ani wyzwaniem w obojętnie jakim składzie. Oczywiście sędziowie krzywdzą Wisłę permanentnie i nie zdziwiłbym jakby na wszelki wypadek po raz kolejny osłabili i tak słabą Wisłę właśnie przed meczem z Legią. Dodatkowo Legia wcale nie musi w Krakowie koniecznie wygrać i nic się jej specjalnie nie stanie. Niby Lech ciśnie ale taki konkurent do walki o 1 miejsce to też żaden konkurent.

Trzecie miejsce jest poza zasięgiem. Nie jest możliwe aby wszyscy zgodnie z miejsc 3-8 zaczęli przegrywać i aby sędziowie nagle przestali Wisłę z punktów ograbiać. Przypominam, że sportowo Zagłębie zdobyło w tym sezonie 29 pkt więc na dziś Wisła sportowo jest na 10. miejscu. Wiśle zostały jeszcze mecze głównie z czołówką tabeli więc gadanie o 3. miejscu to takie same mrzonki jak gadanie o walce o MP przed sezonem. Przed sezonem pisałem, że Wisła ma potencjał na max 7 miejsce i po odejściu Meliksona to 7. miejsce będzie bardzo dobre biorąc również poprawkę na polskie sędziowanie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.04.2013 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując