Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23173
Stary 07.04.2013, 12:17
Spokojnie jeszcze z tym rozdawaniem medali. Jestem w stanie uwierzyć, że na podium mogą stanąć jeszcze takie zespoły jak Lechia, czy Jagiellonia, więc wiele może się w tej lidze zdarzyć.

Przecież w I lidze nigdy nie przestali handlować. No może mniej handlują odkąd spadł Znicz Pruszków - "rycerze wiosny"
Odpowiedz cytując