Spokojnie jeszcze z tym rozdawaniem medali. Jestem w stanie uwierzyć, że na podium mogą stanąć jeszcze takie zespoły jak Lechia, czy Jagiellonia, więc wiele może się w tej lidze zdarzyć.
Przecież w I lidze nigdy nie przestali handlować. No może mniej handlują odkąd spadł Znicz Pruszków - "rycerze wiosny"
