No to już na 95% można powiedzieć, że mistrzostwo rozegra się między Legią a Lechem, cały pościgowy peleton ma już za duże straty. Dla nas dzisiaj arcyważne spotkanie, jeżeli wygramy to możemy powalczyć o miejsca 3-6, jeśli stracimy punkty t raczej pozostanie nam rywalizacja o miejsca 6-10.
Niesamowite za to rzeczy dzieją się w 1.lidze, która spłaszczyła się tak, że nic o niej nie można powiedzieć, poza tym, że prawie wszyscy tam chyba handlują

Termalica Moskala rośnie do roli głównego faworyta, ale "walka(wałka?)" rozgrywa się tak naprawdę między 8 drużynami...