Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22309
Stary 07.04.2013, 12:12
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post
Poza tym w resortach, w krajach doradcy to wykształceni ludzie, zapewne o rachunku prawdopodobieństwa i statystyce mają znacznie większe pojęcie niż ty - I Ci ludzie wymyślili, ż
Piszesz o ludziach z różnych resortów, czyli np. MF?

Zapewne nie wiesz, ale pracują tam ludzie, których nie zatrudniłbym w życiu do jakichkolwiek zadań analitycznych, a stanowisko asystenta księgowego jest powyżej ich kompetencji. O słynnym piętrze w MG, gdzie siedziały osoby, które czytając prasę ekonomiczną chciały dociągnąć do emerytury, a swoją informatyzację skończyły na poziomie maszyny do pisania,a komputer Odra widziały tylko przez szybę?