|
Nie chciałabym być złym prorokiem, ale czy to tylko czysty przypadek, że przed meczem z Legią będzie nam gwizdał sędzia z Warszawy? Czy znowu będzie tak jak sędziowie w większości wiosennych meczów pozwalał rywalom na ostrzejszą grą, a nasze drobne przewinienia karał kartkami? Obym się mylił, ale za dużo już widziałem w tej piłce..
|