kpn napisał(a):

|
Ta...Jak od początku rundy: o utrzymanie, srodek tabeli, o puchary...
|
w takiej sytuacji w jakiej teraz jesteśmy żadnego wyniku nie można wykluczyć . Realnie to " nie mamy szans" na zajęcie miejsca 1-2 , oraz spaść poniżej miejsca 15-16 . Reszta miejsc , czyli 3-14 jest w naszym zasięgu .
Fajnie byłoby mieć bilans dodatni bramkowy, hipotetycznie zajmując 3 miejsce
