Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2013, 10:14
kpn napisał(a):Wyświetl post
Ta...Jak od początku rundy: o utrzymanie, srodek tabeli, o puchary...
w takiej sytuacji w jakiej teraz jesteśmy żadnego wyniku nie można wykluczyć . Realnie to " nie mamy szans" na zajęcie miejsca 1-2 , oraz spaść poniżej miejsca 15-16 . Reszta miejsc , czyli 3-14 jest w naszym zasięgu .


Fajnie byłoby mieć bilans dodatni bramkowy, hipotetycznie zajmując 3 miejsce
Odpowiedz cytując