Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23170
Stary 07.04.2013, 03:33
Ja uważam, że najlepszą opcją była by liga 20-o zespołowa, z restrykcyjnym systemem co do przyznawania licencji. Nie wieżę, że nie znajdzie się w kraju 25-u zespołów, które by nie przeszły weryfikacji. 4-y zespoły spadają, dwa awansują bezpośrednio(również z 20-o zespołowej ligi), dwa po barażach z miejsc 3-6. Jak ktoś nie ma licencji, to dostaje się drużyna z miejsca 3-o, a baraże są od 4-7. W ten sposób sporo klubów miało by szanse na awans, więc inwestorzy próbowaliby spełnić warunki ekstraklasowe, proste.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując