0 22 napisał(a):

Myślę, że gdyby zrobić ankietę w 2 i 3 lidze to wszyscy byliby za ekstraklasą 22 zespołową, 24 zespołową, a może nawet 30 zespołową - najlepiej bez spadków. Rzecz w tym, żeby decyzji nie podejmowali ludzie, którzy mogą coś na tym stracić. Pytanie działacza Podbeskidzia o ilość drużyn jest zbędne.
Liga 10 zespołowa. Gdyby przyjąć, że taka drużyna jak Zagłębie Lublin dramatycznie walczy o utrzymanie - to byłaby ciekawa liga. A tak mamy pełną amatorkę.
|
Natomiast bardzo ciekawe co by działacz Podbeskidzia powiedział na spadek 3 drużyn. Bo w nowym systemie tego mi tylko brakuje, żeby 3 zespoły spadały i walka o utrzymanie była jeszcze ciekawsza. Chyba z obecnej RN tylko Ruch byłby przeciw. A Legia, Śląsk, Lech, Wisła, Podbeskidzie chętnie by zagłosowało na tak myślę.