mitmichael napisał(a):

|
Wszyscy sa przeciwni ale z tego co mowi komentator Debinski na poczatku Ligi+ ludzie z ekstraklasy maja wszystkich w glebokim powazaniu, maja gdzies opinie ludzi zwiazanych z klubami ekstraklasy i sami podejmuja decyzje. Tylko czekac az kluby zaczna działac w tej kwestii i Panowie z Ekstraklasy sie zesraja. Wszyscy zgodnie twierdza, ze liga na 18 druzyn bylaby najlepsza (czyli 34 kolejki) niz dzielenie ekstraklasy na 2 grupy Mistrzowska i Spadkową (37 kolejek) co i ja popieram.
|
Myślę, że gdyby zrobić ankietę w 2 i 3 lidze to wszyscy byliby za ekstraklasą 22 zespołową, 24 zespołową, a może nawet 30 zespołową - najlepiej bez spadków. Rzecz w tym, żeby decyzji nie podejmowali ludzie, którzy mogą coś na tym stracić. Pytanie działacza Podbeskidzia o ilość drużyn jest zbędne.
Liga 10 zespołowa. Gdyby przyjąć, że taka drużyna jak Zagłębie Lublin dramatycznie walczy o utrzymanie - to byłaby ciekawa liga. A tak mamy pełną amatorkę.