Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23165
Stary 06.04.2013, 20:51
Wszyscy sa przeciwni ale z tego co mowi komentator Debinski na poczatku Ligi+ ludzie z ekstraklasy maja wszystkich w glebokim powazaniu, maja gdzies opinie ludzi zwiazanych z klubami ekstraklasy i sami podejmuja decyzje. Tylko czekac az kluby zaczna działac w tej kwestii i Panowie z Ekstraklasy sie zesraja. Wszyscy zgodnie twierdza, ze liga na 18 druzyn bylaby najlepsza (czyli 34 kolejki) niz dzielenie ekstraklasy na 2 grupy Mistrzowska i Spadkową (37 kolejek) co i ja popieram.
Odpowiedz cytując