skeba napisał(a):

|
Z czym do ludu. Faworytem tego spotkania będzie Piast. Niestety, ale doszło do takiej sytuacji, że na Reymonta jest nam ciężko wygrać. 1-0 dla Wisły - marzę o takim wyniku.
|
Mecze z Jaga i Pogonia mowia co innego. Czemu mamy nie byc faworytem u Siebie, gdzie wygralismy ostatni mecz a na dodatek nie przegralismy zadnego w rundzie wiosennej? To juz nie jest 12 miejsce i 18 punktow tylko 9 i 27 a to jest znaczna roznica. Gdybysmy byli nizej i mieli mniej punktow moglbym sie zgodzic, ze to Piast jest faworytem