Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 06.04.2013, 20:29
Z czym do ludu. Faworytem tego spotkania będzie Piast. Niestety, ale doszło do takiej sytuacji, że na Reymonta jest nam ciężko wygrać. 1-0 dla Wisły - marzę o takim wyniku.
Odpowiedz cytując